Spotkanie z Rodzicami
Szanowni Państwo, pragnę poinformować, że w czwartek 12 marca o godzinie 18.30 odbędzie się spotkanie z Rodzicami zawodników KS Warta...
Obóz w Wągrowcu - ważne
Informacje dotyczące wyjazdu na obóz: Zbiórka w poniedziałek 23 lutego, DO godziny 12.00 - OSiR Wągrowiec, ul. Kościuszki 59 Na obóz...
Zgrupowanie treningowe w Wągrowcu
Szczegóły dotyczące wyjazdu na obóz: Termin: 23 - 28.02.2015r. Miejsce: OSiR Wągrowiec (spotykamy się na miejscu w poniedziałek 23...
Plany na okres przygotowawczy
Poniżej znajdziecie Państwo wszystkie informacje dotyczące planów zespołu do końca marca 2015: 12.01 - 18.01.2015r. Poniedziałek: trening boisko MOS ul. Gdańska godz. 17.30 Czwartek: trening boisko Przepadek ul. Armii Poznań godz. 18.00 Piątek: trening boisko MOS ul. Gdańska...
Wesołych Świąt!
Najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności i sukcesów w nadchodzącym roku życzą Trenerzy:)
Lista zawodników powołanych na mecz SMS Łódź...
Adamski, Zieliński, Bienert, Goszczyński, Krawczyk, Ławniczak, Kucharski, Paprzycki, Machowski, Pinkowski, Pawlak, Apolinarski, Duchowski, Kaczmarek, Giełda, Zawada, Wegnerski, Sitek, Kaczor, Imosa, Schulz. Wojnowski, Ciapa, Kokot - powołani na mecz z CLJ. Zbiórka powołanych...
Plan zajęć treningowych na nadchodzący tydzień
Poniedziałek: gra kontrolna wewnętrzna z rocznikiem 1998. Zbiórka godz. 15.30 boisko MOS ul. Gdańska (klasa WZPN: szkoła została poinformowana o Waszej nieobecności na dwóch ostatnich lekcjach, Rodziców proszę o napisanie Wam zwolnienia lub usprawiedliwienia z tych dwóch lekcji)....
Lista zawodników powołanych na grę wewnętrzną
Wojnowski Jan, Paprzycki Jakub, Kokot Fryderyk, Ciapa Mateusz, Watkowski Kacper, Wegnerski Oskar, Machowski Oskar, Duchowski Mateusz, Giełda Jakub Zbiórka: czwartek godz. 17.30 boisko Przepadek. Obowiązuje ciepły strój!!! (i czapka;))
Plan zajęć treningowych na nadchodzący tydzień
Poniedziałek: trening boisko MOS ul. Gdańska 1, godz. 17.30 Czwartek: boisko "Przepadek" ul. Armii Poznań, godz. 18.00 (gra wewnętrzna zespołów juniorskich roczników 96,97,98,99 i 2000 - tylko wyznaczeni zawodnicy, powołania we wtorek) Piątek: trening boisko MOS ul. Gdańska 1,...
Plan zajęć treningowych na nadchodzący tydzień
Poniedziałek: trening boisko MOS ul. Gdańska 1, godz. 17.30 Czwartek: trening boisko "Przepadek" ul. Armii Poznań, godz. 18.00 Piątek: trening Orlik ul. Dolna Wilda godz. 16.30 Sobota: gra kontrolna
Plan zajęć treningowych na nadchodzący tydzień
Poniedziałek: trening boisko MOS ul. Gdańska 1 godz. 17.30 - 19.00 Czwartek: trening boisko MOS ul. Gdańska 1 godz. 20.30 - 22.00 Piątek: gra kontrolna Warta Poznań 1998 - Warta Poznań 1999 - więcej szczegółów (miejsce, godzina, powołania) w tygodniu
UWAGA
1. WZPN zmienił termin naszego ostatniego meczu: Warta - Nielba, SOBOTA 15 listopada, godz. 9.30 2. Proszę osoby, które jeszcze nie mają uregulowanych składek członkowskich za październik o załatwienie tej sprawy najpóźniej do piątku!
Plan zajęć treningowych na nadchodzący tydzień
Poniedziałek: trening boisko Warta godz. 15.00 Czwartek: trening boisko MOS Śródka godz. 20.30 Piątek: trening boisko Warta godz. 15.30 Sobota: mecz mistrzowski Warta Poznań - Nielba Wągrowiec godz. 9.30
Szczegóły wyjazdu na mecz
Zbiórka: budynek Klubowy, sobota, godz. 11.30 (dyżurni 10' wcześniej) Jedziemy w dresach NIKE, zabieramy: białe getry, legitymację szkolną, wodę do picia, odzież odpowiednią do pogody.
Plan zajęć treningowych na nadchodzący tydzień
Wtorek: trening godz. 16.00 (wszyscy zawodnicy rocznika 1999 + J. Giełda, K. Jagodziński, H. Goncerzewicz, K. Matusiak rocznik 2000) Czwartek: trening godz. 16.00 (wszyscy zawodnicy rocznika 1999 + W. Pindur, M. Duchowski, J. Giełda rocznik 2000) Piątek: trening godz. 16.00 (wszyscy...
Powołania na grę kontrolną z Przemysławem Poznań
Bramkarze: Mateusz Brzytwa, Sebastian Adamski Obrońcy: Kacper Bienert, Patryk Krawczyk, Wojciech Pindur, Oskar Machowski, Szymon Grodzki, Aleks Ławniczak, Oskar Schulz, Roch Goszczyński Pomocnicy: Kacper Pawlak, Jakub Giełda, Mateusz Duchowski, Kacper Matusiak, Kacper Jagodziński,...
Plan zajęć treningowych na nadchodzący tydzień
Poniedziałek: trening godz. 16.00 - boisko Warta - wszyscy zawodnicy rocznika 1999 (oprócz Kadrowiczów) + J. Giełda, M. Michalski Wtorek: trening godz. 16.00 - boisko Warta - wszyscy zawodnicy rocznika 1999 (oprócz Kadrowiczów) + W. Pindur, K. Matusiak, J. Giełda, H. Goncerzewicz, K....
Plan zajęć treningowych na nadchodzący tydzień
Wtorek: trening godz. 16.30 - boisko Warta - wszyscy zawodnicy rocznika 1999 + W. Pindur, J. Giełda, M. Duchowski, rocznik 2000 Czwartek: trening godz. 17.00 - boisko Warta - wszyscy zawodnicy rocznika 1999 + W. Pindur, K. Matusiak, M. Duchowski, J. Giełda, H. Goncerzewicz rocznik...